fbinsta
dostawa Różne formy dostawy!
 
1px.gifWersje językowe (language)
1px.gifWaluty
1px.gifProducenci

PG i VG

W sprzedaży mamy PG i VG – glikol i glicerynę do e-papierosów. Obie z tych substancji są powszechnie wykorzystywane przez producentów e-liquidów. Gliceryna monopropylenowa i glikol monopropylenowy stanowią podstawę baz nikotynowych do papierosów elektronicznych – oraz wszelkich aromatów, które służą do aromatyzowania „płynnego tytoniu”, a także wszystkich gotowych mieszanek, które można zakupić w celu zasilenia zbiornika swojego e-papierosa. Dostępne w sprzedaży substancje pozwalają poeksperymentować w warunkach domowych – PG i VG polecamy każdej osobie, która chciałaby odkrywać nowe doznania smakowe podczas wapowania. Zarówno glikol, jak i gliceryna są dostępne w sprzedaży w butelkach o różnych pojemnościach.

Glikol do aromatyzowania tytoniu

Oferujemy wysokiej jakości glikol monopropylenowy (MPG USP), który cechuje czystość na poziomie 99.95%. Produkt jest bezbarwny i klarowny. W połączeniu z gliceryną do tytoniu aromatyzowanego służy przede wszystkim w celu rozrabiania aromatów według własnych preferencji, a nawet komponowania nowych smaków własnego autorstwa. PG i VG pozwalają również na samodzielne tworzenie e-liquidów.

Gliceryna do tytoniu aromatyzowanego

W sprzedaży mamy farmaceutyczną glicerynę roślinną o znakomitej czystości. Czystość oferowanego produktu zawsze mieści się w przedziale: 99,5%-99,8%. To wysokogatunkowy związek chemiczny – bezbarwny i klarowny. Nasza gliceryna wraz z glikolem do aromatyzowania tytoniu doskonale nadaje się do tworzenia e-soków – płynnych mieszanek smakowych z nikotyną.

1px.gif do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl