fbinsta
dostawa Różne formy dostawy!
 
1px.gifWersje językowe (language)
1px.gifWaluty
1px.gifProducenci
Ładowarki

Ładowarki do papierosów elektronicznych

Oferujemy wysokiej jakości ładowarki do papierosów elektronicznych, przeznaczone do zasilania akumulatorów rozmaitego typu, o różnych pojemnościach. Warto zaznaczyć, że w ofercie znajdują się też urządzenia uniwersalne – kompatybilne ze wszystkimi dostępnymi na rynku bateriami do e-papierosów, w tym zarówno z ogniwami Li-ion, jak i Ni-MH. Nasz bogaty asortyment obejmuje sprzęt wielu cenionych producentów, w tym np. ładowarki Nitecore, Efest, Golisi czy Xtar. Zapewniamy też dostęp do szerokiego wyboru produktów marki CVEYG.

Rodzaje ładowarek do papierosów elektronicznych

Dostępne w ofercie modele zasilaczy do akumulatorów różnią się między sobą m.in. takimi podstawowymi kwestiami, jak ilość slotów. W ofercie mamy zarówno urządzenia jednoslotowe, jak i wielokomorowe ładowarki do e-papierosów, które umożliwiają zasilanie kilku ogniw jednocześnie. Ponadto oferowane przez nas produkty są zróżnicowane chociażby pod względem prędkości i trybów ładowania, dostępnością zaawansowanych funkcji, typami zastosowanych zabezpieczeń oraz wyposażeniem dodatkowym. Przykładowo Efest iMate R2 Intelligent QC Charger to ładowarka do papierosów elektronicznych, którą cechuje zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją, a także np. wbudowane diody LED, sygnalizujące postępy w pracy urządzenia.

Natomiast model Xtar VC4S z pewnością przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym konsumentom. Tę ładowarkę do wyróżnia m.in. ekran LCD, duża ilość zabezpieczeń oraz mnogość trybów pracy do wyboru (w tym np. tryb grade oraz storage). Zasilacz Xtar VC4S zapewnia szybkie ładowanie baterii w skali trzystopniowej, a ponadto został w wyposażony w możliwość wyboru aż trzech prądów zasilania akumulatorów do papierosów elektronicznych. Należy też zaznaczyć, że ta ładowarka klasy premium jest kompatybilna z wieloma rodzajami ogniw – i to o niemal dowolnej pojemności.

1px.gif do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl