fbinsta
dostawa Różne formy dostawy!
 
1px.gifWersje językowe (language)
1px.gifWaluty
1px.gifProducenci
Grzałki
ALIEN WIRES 3X28GA+36 0.3Ω ALIEN WIRES 3X28GA+36 0.3Ω
Producent: WOTOFO
Cena: 55,00 zł
szt.
1px.gifzobacz więcej
Coils LP1 Meshed 0.8 Ω Smok Coils LP1 Meshed 0.8 Ω Smok
Producent: SMOK
Cena: 18,50 zł
szt.
1px.gifzobacz więcej
DotMod  Coils DotStick 0.4 Ω DotMod Coils DotStick 0.4 Ω
Producent: DotMod
Cena: 19,99 zł
szt.
1px.gifzobacz więcej

Grzałki do podów

Mamy szeroki asortyment grzałek – do podów, modów, pod-modów oraz wszelkich innych rodzajów papierosów elektronicznych. Tego typu elementy grzewcze znajdują się przede wszystkim w atomizerach, które przybierają rozmaite formy. Zapewniamy m.in. grzałki do systemów RTA, RDA i RDTA, a także tanków Sub-Ohm czy nawet sprzętów/podzespołów w standardzie PnP. W sprzedaży mamy chociażby rozmaite bazy RBA, a także całe kardridże (i przeznaczone do nich grzałki zapasowe).

Rodzaje grzałek do e-papierosów

Ze względu na to, że pragniemy zaspokoić potrzeby każdego, nawet najbardziej wymagającego pasjonata wapowania, przywiązujemy wagę do tego, aby oferowany przez nas asortyment był zróżnicowany. Oferujemy zatem grzałki do e-papierosów o wielu różnych parametrach technicznych, rozpoczynając od wymiarów (średnicy), poprzez wykazywaną oporność czy też rozpiętość mocy, a kończąc na technologii użytej do wykonania tychże elementów. W sprzedaży mamy zarówno klasyczne części grzewcze z nichromowych drutów oporowych – w tym m.in. wysokiej jakości grzałki PC Coils produkowane ręcznie – jak i produkty nowej generacji, czyli elementy o konstrukcji siatkowej, zwane siatkami mesh (mesh coil). Wśród dostępnych w sklepie wariantów można wymienić m.in. grzałki supermesh, micromesh oraz dual mesh, które również oferujemy w najrozmaitszych odmianach.

Ponadto warto zaznaczyć, że każdy typ grzałki stanowi część eksploatacyjną – ulegają one naturalnemu zużyciu wraz z upływem czasu, a tym samym wymagają regularnej wymiany na nowe. Zachęcamy zatem do tego, aby zadbać o zaopatrzenie się w odpowiednio duży zapas tychże elementów. Częstotliwość wymiany grzałek może zależeć od wielu czynników, w tym m.in. od intensywności ich użytkowania.

1px.gif do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl