fbinsta
dostawa Różne formy dostawy!
 
1px.gifWersje językowe (language)
1px.gifWaluty
1px.gifProducenci
Captain Coils

Grzałki Captain Coils

W naszym sklepie są dostępne wysokiej jakości grzałki Captain Coil – to produkty marki high-end, powstające w manufakturze, wykonywane ręcznie z drutów oporowych. Producent wypuścił na rynek dotychczas trzy serie grzałek do e-papierosów:

  • DL Coils – powstałe z myślą o użytku przy stosowaniu techniki DL,
  • MTL Coils – zaprojektowane z myślą o waperach preferujących technikę MTL,
  • Special Coils – seria uzupełniająca, w której skład wchodzą grzałki do najbardziej wymagających użytkowników e-papierosów.

W ramach tychże serii dostępne są rozmaite modele grzałek do atomizerów, które różnią się między sobą m.in. średnicą oraz parametrami oporności. Druty oporowe, z których powstają grzałki Captain Coil, zostały wykonane z wytrzymałego materiału Ni80 – nichromu, czyli stopu niklu z chromem. Cechy, jakimi odznacza się ten wysokogatunkowy surowiec, znakomicie odpowiadają wszelkim wymaganiom, jakie tylko można wysunąć wobec tych elementarnych części konstrukcyjnych, z których tworzy się grzałki do papierosów elektronicznych. Doskonale dobrane materiały to jednak tylko jeden z aspektów, dzięki którym można mówić o znakomitych parametrach technicznych grzałek Captain Coil. Z całym przekonaniem polecamy produkty tej marki i zapewniamy o ich bezkonkurencyjnej jakości.

1px.gif do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl