fbinsta
dostawa Różne formy dostawy!
 
1px.gifWersje językowe (language)
1px.gifWaluty
1px.gifProducenci

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Bazy do e-papierosów

Bazy do e-papierosów to półprodukty – substancje płynne stanowiące zazwyczaj mieszaninę trzech składników – które służą waperom za podstawę do tworzenia własnych e-liquidów o najróżniejszych smakach i aromatach. Podstawowymi składnikami oferowanych płynów bazowych są następujące substancje:

  • gliceryna roślinna (VG) + glikol propylenowy (PG) + nikotyna

Istotne jest to, że nie w każdej bazie do e-papierosa musi znaleźć się każda z wymienionych powyżej substancji. Dostępne są chociażby bazy PG (bazujące na glikolu) oraz bazy VG (glicerynowe), a także bazy VPG, których skład obejmuje zarówno glikol, jak i glicerynę – w różnych proporcjach (zazwyczaj 50/50, 40/60 lub 30/70). Dostępne są zatem rozmaite kompozycje baz do e-papierosów – o różnorodnych cechach, z których wynikają odmienne funkcje i zastosowania.

Jednak to, co łączy wszystkie bazy do e-papierosów, to fakt, że są one bezsmakowe i bezwonne. Zatem aby stworzyć swój własny e-liquid, wystarczy dodać do zakupionej u nas mieszanki bazowej wybrany aromat – przeznaczony specjalnie do e-soków – w dowolnych proporcjach. Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby dodać do kreowanej samodzielnie, personalizowanej mieszanki smakowej więcej niż jeden aromat. W naszym sklepie znajdziesz szeroką gamę koncentratów aromatyzujących.

Bazy do e-papierosów – nikotynowe i beznikotynowe

Oferujemy bazy nikotynowe wielu marek – dostępne w różnych pojemnościach (np. 10 ml, 60 ml, 100 ml), cechujące się rozmaitym stężeniem substancji czynnej. Najchętniej wybierane stężenia nikotyny na 1 ml produktu to: 6 mg, 12 mg i 18 mg. Znajdziesz jednak u nas również propozycje mocniejsze (np. 20 mg / 1 ml), a także zdecydowanie słabsze, np. takie, które zawierają zaledwie 3 mg nikotyny na 1 ml płynu. Warto tu zaznaczyć, że w sklepie dostępne są też beznikotynowe bazy do e-papierosów. Zapewniamy, że tworzone na ich podstawie e-liquidy mogą dorównywać w każdym calu swoim doskonałym smakiem wszelkim mieszankom powstałym na bazach nikotynowych.

1px.gif do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl